Wist u dat u CZ ook kunt vragen naar wachtlijstbemiddeling of hulp bij een soort second opinion? Ook met een klacht over een behandelaar kunt u bij ons terecht. En zoekt u een behandelaar, bijvoorbeeld een huisarts, fysiotherapeut of tandarts bij u in de buurt? CZ heeft ze voor u op een rijtje staan.
Als u te maken krijgt met een lange wachttijd in uw ziekenhuis dan kunt u CZ Zorgservice bellen. Een team van deskundige medewerkers zoekt als u dat wilt een ander ziekenhuis waar u eerder terecht kunt.
Lees meer...Soms kunt u behoefte hebben aan de mening van een andere dokter. Deze tweede mening heet een 'second opinion'. CZ Zorgservice vertelt u graag meer over de mogelijkheden van een second opinion.
Lees meer...CZ Zorgservice is een extra service voor verzekerden. Wij wijzen u de weg en begeleiden u in de ingewikkelde wereld van wachtlijsten en specialisten. CZ Zorgservice is op werkdagen van 8.30 uur tot 17.30 uur bereikbaar via telefoonnummer (013) 594 91 10.
Lees meer...Bent u niet tevreden over de manier waarop een ziekenhuis, huisarts of specialist u heeft behandeld? Laat het ons weten. CZ Zorgservice luistert naar uw verhaal en kan u doorverwijzen naar de juiste instanties.
Lees meer...